Kontakt

Sjukanmälan

 Tel: 08 - 57 23 23 50

Urban Nyström

VD/Skolchef, lärare i naturkunskap samt APL

Mob: 070-16 22 145 E-mail: urban.nystrom@tsgymnasiet.se

Cecilia Sjöström

Rektor, lärare i religion och historia

Mob: 070-162 21 41 E-mail: cecilia.sjostrom@tsgymnasiet.se

Ewa Sandsten

Administratör och ekonom

Mob: 070-16 22 994 E-mail: ewa.sandsten@tsgymnasiet.se

Anders Jungstedt

It-ansvarig, lärare i elämnen

Mob: 070-16 22 142 E-mail: anders.jungstedt@tsgymnasiet.se

Olof Hjalmarsson

Lärare i matematik

Mob: E-mail: olof.hjalmarsson@stockholm.se

Sven-Olov Andersson

Lärare i verkstad- och svetsteknik

Mob: 072-03 32 743 E-mail: sven-olov.andersson@tsgymnasiet.se

Fleming Dahllöf

Lärare i verkstad- och svetsteknik

Mob: 070 - 818 39 08 E-mail: fleming.dahllof@tsgymnasiet.se

Filippa von Essen

Lärare i engelska

Mob: 073 - 252 74 77 E-mail: filippa.vonessen@tsgymnasiet.se

 Mats Åberg

Lärare i svenska och samhällskunskap

Mob: 072 - 03 32 748 E-mail: mats.aberg@tsgymnasiet.se

Mikael Banks

Lärare i idrott

Mob:070-881 57 45 E-mail: mikael@sjomansskolan.se

Körkortslärare:

Peter Tran

Lärare i trafikteori/körlektioner

Mob: 0704-970102 E-mail: peter.tran.swe@gmail.com
horisontell-linje-stor.gif

Elevvårdsfrågor:

Petra Hedman Eliasson

Elevvård

Mob: 0733-960329 E-mail: petra.hedman-eliasson@tsgymnasiet.se

Bertil Carlson

Skolsköterska

Mob: 070-16 22 138 E-mail: b.h.f.carlson@gmail.com