Kontaktuppgifter

Sjukanmälan 

Tel: 08 - 57 23 23 50

Urban Nyström

VD/Skolchef, APL-ansvarig

Mob: 070-16 22 145 E-mail: urban.nystrom@tsgymnasiet.se

Cecilia Sjöström

Rektor

Mob: 070-162 21 41 E-mail: cecilia.sjostrom@tsgymnasiet.se

Ewa Sandsten

Administratör och ekonom

Mob: 070-16 22 994 E-mail: ewa.sandsten@tsgymnasiet.se

Anders Jungstedt

It-ansvarig, lärare i elämnen

Mob: 070-16 22 142 E-mail: anders.jungstedt@tsgymnasiet.se

Masoud Aghili

Lärare i elämnen

Mob: 070-8321123 E-mail: masoud.aghili@tsgymnasiet.se

Fleming Dahllöf

Lärare i verkstad- och svetsteknik

Mob: 070 - 818 39 08 E-mail: fleming.dahllof@tsgymnasiet.se

Esin Elcim

Lärare i svenska, SvA

Mob: E-mail: esin.elcim@tsgymnasiet.se

Jonas Arlebrand

Lärare i svenska, Samhällskunskap & Historia

Mob: 073-9644848 E-mail: jonas.arlebrand@tsgymnasiet.se

Filippa von Essen

Lärare i engelska

Mob: 073 - 252 74 77 E-mail: filippa.vonessen@tsgymnasiet.se

Jan Wahlberg

Lärare i Matematik & Idrott

Mob: 076-3085126 E-mail: jan.wahlberg@tsgymnasiet.se

Magnus Hagman

Lärare i trafikteori/körlektioner

Mob: 0708-333800 E-mail: Magnus Hagman

 

Elevvårdsfrågor

Bertil Carlson

Skolsköterska

Mob: 070-16 22 138 E-mail: b.h.f.carlson@gmail.com

Gustav Levy-Hüneberg

Skolläkare

Mob: 070-3957565 E-mail: gustavlh@hotmail.com

Petra Hedman

Specialpedagog/Kurator & lärare i Religion

Mob:073-3960329 E-mail:petra.hedman@tsgymnasiet.se

Peter Bergents

Skolpsykolog

Kontakt via skolsköterskan

 

Vidar Christensen Holm

SYV

E-mail: vidar.ch@tsgymnasiet.se