Kontaktuppgifter

Sjukanmälan 

Tel: 08 - 57 23 23 50

Urban Nyström

VD, APL-ansvarig

Mob: 070-16 22 145 E-mail: urban.nystrom@tsgymnasiet.se

Cecilia Sjöström

Rektor och Skolchef

Mob: 070-16 22 141 E-mail: cecilia.sjostrom@tsgymnasiet.se

Ewa Sandsten

Administratör och ekonom

Mob: 070-16 22 994 E-mail: ewa.sandsten@tsgymnasiet.se

Anders Jungstedt

It-ansvarig, lärare i elämnen

Mob: 070-16 22 142 E-mail: anders.jungstedt@tsgymnasiet.se

Masoud Aghili

Lärare i elämnen

Mob: 070-8321123 E-mail: masoud.aghili@tsgymnasiet.se

Fleming Dahllöf

Lärare i verkstad- och svetsteknik

Mob: 070 - 818 39 08 E-mail: fleming.dahllof@tsgymnasiet.se

Renée Eriksson

Lärare i verkstad- och svetsteknik

Mob: 076 - 035 46 88 E-mail: renee.eriksson@tsgymnasiet.se

Cathrin Englund

Lärare i Samhällskunskap, Religion, Historia och Naturkunskap

Mob: E-mail: cathrin.englund@tsgymnasiet.se

Jonas Arlebrand

Lärare i Svenska och Svenska som andraspråk

Mob: 073-9644848 E-mail: jonas.arlebrand@tsgymnasiet.se

Filippa von Essen

Lärare i engelska & Naturkunskap, Biblioteksansvarig

Mob: 073 - 252 74 77 E-mail: filippa.vonessen@tsgymnasiet.se

Jonathan Gall, vikarie

Matematik

Mob: E-mail: jonathan.gall@tsgymnasiet.se

Gunnel Jonasson

Lärare i Religion

Mob: 070 - 16 22 139 E-mail: gunnel.jonasson@tsgymnasiet.se

Lotta Bertilsson

Lärare i Idrott

Mob: 070 - 39 89 230 E-mail: lotta.bertilsson@tsgymnasiet.se

Magnus Hagman

Lärare i trafikteori/körlektioner

Mob: 0708-333800 E-mail: Magnus Hagman

Elevvårdsfrågor

Skolsköterska

E-mail: skolskoterska@tsgymnasiet.se

Gustav Levy-Hüneberg

Skolläkare

Mob: 070-3957565 E-mail: gustavlh@hotmail.com

Gunnel Jonasson

Specialpedagog

Mob:070-16 22 139 E-mail:gunnel.jonasson@tsgymnasiet.se

Peter Bergents

Skolpsykolog

Kontakt via skolsköterskan

Vidar Christensen Holm

SYV

E-mail: vidar.ch@tsgymnasiet.se