Kontaktuppgifter

Sjukanmälan 

Tel: 08 - 57 23 23 50

Urban Nyström

VD/Skolchef, lärare i naturkunskap samt APL

Mob: 070-16 22 145 E-mail: urban.nystrom@tsgymnasiet.se

Cecilia Sjöström

Rektor, lärare i religion

Mob: 070-162 21 41 E-mail: cecilia.sjostrom@tsgymnasiet.se

Ewa Sandsten

Administratör och ekonom

Mob: 070-16 22 994 E-mail: ewa.sandsten@tsgymnasiet.se

Anders Jungstedt

It-ansvarig, lärare i elämnen

Mob: 070-16 22 142 E-mail: anders.jungstedt@tsgymnasiet.se

Olof Hjalmarsson

Lärare i matematik

Mob: 076-12 94 124 E-mail: olof.hjalmarsson@stockholm.se

Fleming Dahllöf

Lärare i verkstad- och svetsteknik

Mob: 070 - 818 39 08 E-mail: fleming.dahllof@tsgymnasiet.se

Esin Elcim

Lärare i svenska, SvA

Mob: E-mail: esin.elcim@tsgymnasiet.se

Marcus Hasselborg

Lärare i svenska, Sam, Hi

E-mail: marcus.hasselborg@tsgymnasiet.se

Filippa von Essen

Lärare i engelska

Mob: 073 - 252 74 77 E-mail: filippa.vonessen@tsgymnasiet.se

Peter Tran/Magnus Hagman

Lärare i trafikteori/körlektioner

Mob: 0704-970102, 0708-333800 E-mail: peter.tran.swe@gmail.comMagnus Hagman

 

Elevvårdsfrågor

Bertil Carlson

Skolsköterska

Mob: 070-16 22 138 E-mail: b.h.f.carlson@gmail.com

Gustav Levy-Hüneberg

Skolläkare

Mob: 070-3957565 E-mail: gustavlh@hotmail.com

Petra Hedman

Specialpedagog/Kurator

Mob:073-3960329 E-mail:petra.hedman@tsgymnasiet.se

Peter Bergents

Skolpsykolog

Kontakt via skolsköterskan

Vidar Christensen Holm

SYV

E-mail: vidar.ch@tsgymnasiet.se